HAKKIMIZDA

2017 yılı sonlarında, Antalya fabrikamızda başladığımız kültür taşı ve kültür tuğlası üretimimizi olivinstone markası ile ulusal ve uluslararası pazarlarda hizmet vermek amacıyla yoğun arge çalışmalarına devam etmekteyiz. Altı farklı kültür taşı modelimiz ve beş farklı kültür tuğlası modelimizle, dokularımıza uyguladığımız mistik renklerimizle tasarımcılarımıza, Yurtiçinde ve Yurtdışında bayilerimizin projelerine hizmet vermekteyiz.
Ürünlerimizin tamamı İSO 9001 kalite standartlarına göre üretilmekte ve bu standartlar doğrultusunda sevk edilmektedir. Firmamız, uzman ekibi ile, uzun yıllar yurt içinde ve yurt dışında yapmış olduğu sektörel çalışmalar neticesinde kurulmuş olup, sektör dinamiklerini yakından takip etmekte ve bu yönde çalışmalarına devam etmektedir.

Üretimimizin önemli bir kısmını ihraç eder hale getirebilme adına çalışmalar yapan firmamızı, Yüzak yapı inş.ltd.şti. olarak, Olivinstone Kültür taşı ve Kültür tuğlası markasını ulusal pazarlarda kalitesiyle bilinen bir marka yapmak adına ,var gücümüzle çalışmalara devam etmekteyiz.